گروه مهندسین بام شیب

طراحی ، نظارت ، اجرا

+(98)1152333072
bamshib.company@gmail.com

طراحی، نظارت و اجرا

شرکت بام شیب با همراهی مهندسین ناظر سازمان نظام مهندسی و داشتن تجارب گران قیمت در زمینه طراحی، نظارت و اجرای ساختمان آماده همکاری با شما عزیزان در تمامی مراحل ساخت و ساز شما می باشد. این شرکت آماده ارایه مشاوره رایگان در همه این مراحل می باشد.

طراحی

طراحی

در هر ساختمانی بسته به نوع و سبک کاربری خود (مسکونی - اداری - تجاری) باید 3 بخش به صورت الزامی طراحی شود.

بخش اول طراحی معماری ساختمان که شامل پلان ها و طراحی سه بعدی داخلی و نمای ساختمان میباشد.

بخش دوم طراحی سازه ی ساختمان بر اساس آیین نامه های داخلی یک کشور که از روی آن طراحی نقشه های اجرایی کشیده شده و ساختمان (سازه) اجرا میشود.

بخش سوم طراحی تاسیسات ساختمان که در آن به طراحی تاسیسات مکانیکی و برقی پرداخته میشود.

هر کدام از موارد بالا به عهده ی یک شخص میباشد , بخش اول بر عهده ی مهندسین معماری , بخش دوم بر عهده ی مهندسین عمران و در نهایت بخش سوم هم وظیفه ی مهندسین مکانیک میباشد.

نظارت

نظارت

نقشه های سازه ای و معماری باید از لحاظ ابعاد حتما کنترل شوند که هیچ ناهماهنگی وجود نداشته باشد. غالبا در نظام مهندسی ها کمیته ای به نام کمیته تطبیق نقشه ها وجود دارد که این مورد را چک می کند اما ناظر و مجری هم حتما باید قبل از اجرا و آرماتوربندی، نقشه ها را چک کنند و از عدم وجود مغایرت مطمئن شوند.

اجرا

اجرا

با بهره گیری از بهترین گروه های اجرایی و استفاده از بهترین متریال از صفر تا 100 ساختمان را اجرا میکنیم

نمونه پروژه های اجرا شده

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

طراحی سه بعدی

طراحی سه بعدی

 از جمله مزایای طراحی سه بعدی در معماری داخلی می‎توان به کیفیت بالای کار نهایی، صرفه جویی در زمان و هزینه، به تصویر کشیدن تمامی اجزای داخلی سازه‎ها‎، جایگزینی مناسب برای عکس‎ها‎ی تبلیغاتی و صنعتی، بررسی نواقص فنی یک سازه قبل از اجرا در معماری اشاره کرد. طراحی ۳ بعدی بهترین صرفه جویی مالی است چون می دانیم چه می خواهیم.
 

متریال در دکوراسیون داخلی

متریال در دکوراسیون داخلی

در هر طرحی، متریالی لازم است. اینکه مواد لازم برای هر پلانی به درستی انتخاب شود و با آن هماهنگ باشد اهمیت زیادی دارد. بخشی از مفهوم اصلی بر پایه متریال معنا پیدا می کند. انواع سنگ،چوب، فلز،کاغذ، شیشه و آینه پرکاربردترین مواد در طراحی داخلی  هستند. استفاده از بهترین متریال با بهترین قیمت به تجربه نیاز دارد

اجرای اصولی دکوراسیون داخلی

اجرای اصولی دکوراسیون داخلی

بدون شک هر طرح خوب با یک اجرای قوی و اصولی می تواند موفقیت خود را نشان دهد و بعد از اجرا و استفاده در منزل کیفیت زندگی را بالا ببرد اما باید مواظب باشیم که درگیری اجرا و اجرایی بودن طرح که در اولویت خیلی از رقبا می باشد از خلاقیت طرح کم نکرده و به اصطلاح طراحی را با برچسب غیر اجرایی بودن طرح تا حداقل ها و کمترین ها پایین نیاوریم .

پروژه ۷ نوشهر

پروژه ۷ نوشهر

پروژه ۷ نوشهر

طراحی 3D پروژه ۷ نوشهر

ادامه مطلب